Członkowie

  1. 1 Białkowska Barbara społeczny
    2 Beer Radosław społeczny
    3 Bukowińska Grażyna  społeczny
    4 Chorągiew Kujawsko-Pomorska ZHP                           Paula Krajewska społeczny
    5 Chabowska Ewa społeczny
    6 Chabowski Łukasz społeczny
    7 Demyda Jerzy społeczny
    8 Fundacja Harmonia Strefa Wsparcia i Terapii Ławicka Hanna społeczny
    9 Gmina Białe Błota Wójt Magdalena Maison publiczny
    10 Gmina Dobrcz Wójt Rafał Modlisz publiczny
    11 Gmina Koronowo Brygida Berkowicz-Wyrzykowska             publiczny
    12 Gmina Nowa Wieś Wielka Wójt Zbigniew Wiśniewski publiczny
    13 Gmina Osielsko Wójt Janusz Jedliński publiczny
    14 Gmina Sicienko Wójt Chudzyński Piotr publiczny
    15 Gmina Miejsko-Wiejska Solec Kujawski Burmistrz Adam Michalak publiczny
    16 Góralczyk Romuald społeczny
    17 Grzelak Andrzej społeczny
    18 Hermann Tomasz społeczny
    19 Joachimowski Mikołaj społeczny
    20 Kędzia Marcin gospodarczy
    21 Koło Gospodyń Wiejskich w Kruszynie Grygiel Jolanta społeczny
    22 Koronowskie Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki „Szczęśliwa Dolina”     Probant Andrzej społeczny
    23 Kruczek Agnieszka społeczny
    24 Kujawskie Plony Sp. z o.o. Kaźmierczak Jan/Wolna – Podraza Magdalena gospodarczy
    25 Kuziak Leszek społeczny
    26 Lorenc Wojciech Ryszard społeczny
    27 Łabęcka Justyna społeczny
    28 Malec Mirosław Franciszek społeczny
    29 Marchlewicz Piotr społeczny
    30 Michniewicz Waldemar gospodarczy
    31 Nowicka-Malec Anna społeczny
    32 Owczarzak Waldemar Wojciech społeczny
    33 Piekut Jacek społeczny
    34 Piekut Krzysztof społeczny
    35 Piekut Wiktor Krzysztof społeczny
    36 Piekut Katarzyna Izabela gospodarczy
    37 Powiat Bydgoski Porzych Wojciech/Leszek Czerkawski publiczny
    38 Roliński Marek Andrzej społeczny
    39 Rychławski Krzysztof Szymon gospodarczy
    40 Starszewski Tomasz gospodarczy
    41 Stowarzyszenie Rideti Agata Rafińska społeczny
    42 Stowarzyszenie Rozwoju Solca Kujawskiego      Elżbieta Wysocka społeczny
    43 Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Przyłęk                            Izabella Wójcik społeczny
    44 Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Kozielec i okolic społeczny
    45 Szala Krzysztof społeczny
    46 Szewczyk Jan Marek gospodarczy
    47 Szweda Grzegorz społeczny
    48 Towarzystwo Miłośników Solca Kujawskiego        Konopa Iwona społeczny
    49 Towarzystwo Polsko-Niemieckie                           Danuta Szczepaniak-Kucik społeczny
    50 Woś Ewa społeczny
    51 Wszołek Janina gospodarczy
    52 Zamiatała-Grzelak Ewa Maria gospodarczy
    53 Zuehlke Magdalena Sylwia społeczny
    54 Zuehlke Paweł Stefan społeczny
    55 Zwolanowski Bolesław społeczny
    56 Związek Pracodawców-Dzierżawców i Właścicieli Rolnych społeczny
    57 Zmudziejewska Ilona gospodarczy
Skip to content